Login

Poznate su pjesme i izvođači 60. Splitskog festivala koji će se održati početkom srpnja na splitskim Prokurativama. Na ovogodišnjoj jubilarnoj glazbenoj manifestaciji, uz večer novih skladbi na programu će biti i retrospektivna večer. Na Večeri novih skladbi Festivala zabavne glazbe Split zapjevat će, kao i obično, neka od najvećih imena glazbene scene, a priliku za osjetiti čari jedne od najljepših pozornica dobili su i mladi glazbenici i autori pred kojima je zasigurno uspješna karijera.

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2020.

Po abecednom redoslijedu

  1. BUDI ČOVJEK (Robert Grubišić-Robert Pilepić) IBRICA
  2. ČAROBNA STVAR (Neno Belan-Alka Vuica) NENO BELAN & ZORANA KAČIĆ ČATIPOVIĆ
  3. DOĐI, UZMI DUŠU (Marko Kutlić-Aleksandar Čubrilo) ADRIANA
  4. DUGO NISAM BIO MLAD (Goran Karan) GORAN KARAN
  5. FALI MENI ONA (Pero Kozomara-Sanja Tafra) JOLE
  6. IDEM JUGU SVOM (Hari Rončević) HARI RONČEVIĆ
  7. IZDALO ME MORE (Filomena Puljiz/Josip Grgantov-Filomena Puljiz) FILOMENA
  8. KAD DUŠA BOLI (Mladen Grdović-Nenad Ninčević) MLADEN GRDOVIĆ
  9. KAKO SAMO MATER ZNA (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić) LORENA
  10. MAKA MAKA (Pero Kozomara-Lući Tukić) KLAPA RIŠPET
  11. MENI TRIBA MIRNO MORE (Boris Oštrić) BORIS OŠTRIĆ & RIBARI
  12. NE ZAMIRI VILO (Tedi Spalato-Nenad Ninčević) TEDI SPALATO
  13. NEMA BOLJE (Ines Prajo-Arijana Kunštek) IVO PERKUŠIĆ
  14. NIJE DOVOLJNO (Marko Matijević Sekul/Maja Kolarić/Boris Kolarić) ČIVRO
  15. O TEBI OVISAN (Marko Tolja) MARKO TOLJA
  16. OSTAJEM TU (Vinko Barčot) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE
  17. PISMA SPLITA (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban) TENORI DALMACIJE
  18. PJEVA MI SE ALI NEMAM S KIM (Branimir Mihaljević-Nenad Ninčević) GIULIANO
  19. SAMO MI SE JAVI (Fedor Boić-Nenad Ninčević) ALEN NIŽETIĆ
  20. SVE DO KRAJA (Jasminko Šetka-Ružana Kovač) KLAPA PRASKA
  21. TO NE MOGU PODNIT (Darko Bakić) PETAR DRAGOJEVIĆ
  22. VOLI ME GODINAMA (Marija Mirković) FRAJLE
A+ R A-
Ocijeni
(4 glasovi)

POZNATI FINALISTI IZ DRUGE IZLUČNE VEČERI

POZNATI SU FINALISTI IZ DRUGE VEČERI. REDOM TO SU



1.RAZMAŽENA
- JELENA ROZGA
(T. Huljić-V. Huljić-R. Kazinoti)
2.ONA - JOLE
(T. Huljić-Teuto-R. Kazinoti)
3.ROBINJA - ANA ĐUDERIJA ŠUĆUR
(A. Đuderija Šućur- A. Đuderija Šućur-F. Boić)
4.DOK GALEBOVI VREBAJU - MARIJAN BAN & DIKTATORI
(H. Papić-H. Papić-M. Ban i Diktatori)
5.AKO DOĐEM PAMETI - IVANA KOVAČ
(I. Huljić-V. Huljić-F. Boić)
6.NOVI DAN- GRUPA AZIL
(T. Bavčević/D. Bavčević-D. Bavčević/T. Bavčević-F. Boić)
7.DALMACIJO IME SI MI DALA - MLADEN GRDOVIĆ
(M. Grdović-D. Bosnić-S. Kalogjera)
8.MOJA LJUBAV TI SI - GIULIANO
(P. Kozomara-L. Tukić-N. Šiškov)
9. NA BANJE - KLAPA RAGUSA
(N. Bulić-N. Bulić-Đ. Bratičević)
10. ANKORA- MARKO PECOTIĆ PECO
(B. Kopitović-B. Kopitović-B. Kopitović) 

 

Tabela s glasovima publike dostupna u press centru Festivala.

Posljednja izmjena Nedjelja, 03 Srpanj 2011 09:39

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

SF060 pokrovitelji web