Login

Poznate su pjesme i izvođači 60. Splitskog festivala koji će se održati početkom srpnja na splitskim Prokurativama. Na ovogodišnjoj jubilarnoj glazbenoj manifestaciji, uz večer novih skladbi na programu će biti i retrospektivna večer. Na Večeri novih skladbi Festivala zabavne glazbe Split zapjevat će, kao i obično, neka od najvećih imena glazbene scene, a priliku za osjetiti čari jedne od najljepših pozornica dobili su i mladi glazbenici i autori pred kojima je zasigurno uspješna karijera.

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2020.

Po abecednom redoslijedu

  1. BUDI ČOVJEK (Robert Grubišić-Robert Pilepić) IBRICA
  2. ČAROBNA STVAR (Neno Belan-Alka Vuica) NENO BELAN & ZORANA KAČIĆ ČATIPOVIĆ
  3. DOĐI, UZMI DUŠU (Marko Kutlić-Aleksandar Čubrilo) ADRIANA
  4. DUGO NISAM BIO MLAD (Goran Karan) GORAN KARAN
  5. FALI MENI ONA (Pero Kozomara-Sanja Tafra) JOLE
  6. IDEM JUGU SVOM (Hari Rončević) HARI RONČEVIĆ
  7. IZDALO ME MORE (Filomena Puljiz/Josip Grgantov-Filomena Puljiz) FILOMENA
  8. KAD DUŠA BOLI (Mladen Grdović-Nenad Ninčević) MLADEN GRDOVIĆ
  9. KAKO SAMO MATER ZNA (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić) LORENA
  10. MAKA MAKA (Pero Kozomara-Lući Tukić) KLAPA RIŠPET
  11. MENI TRIBA MIRNO MORE (Boris Oštrić) BORIS OŠTRIĆ & RIBARI
  12. NE ZAMIRI VILO (Tedi Spalato-Nenad Ninčević) TEDI SPALATO
  13. NEMA BOLJE (Ines Prajo-Arijana Kunštek) IVO PERKUŠIĆ
  14. NIJE DOVOLJNO (Marko Matijević Sekul/Maja Kolarić/Boris Kolarić) ČIVRO
  15. O TEBI OVISAN (Marko Tolja) MARKO TOLJA
  16. OSTAJEM TU (Vinko Barčot) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE
  17. PISMA SPLITA (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban) TENORI DALMACIJE
  18. PJEVA MI SE ALI NEMAM S KIM (Branimir Mihaljević-Nenad Ninčević) GIULIANO
  19. SAMO MI SE JAVI (Fedor Boić-Nenad Ninčević) ALEN NIŽETIĆ
  20. SVE DO KRAJA (Jasminko Šetka-Ružana Kovač) KLAPA PRASKA
  21. TO NE MOGU PODNIT (Darko Bakić) PETAR DRAGOJEVIĆ
  22. VOLI ME GODINAMA (Marija Mirković) FRAJLE
A+ R A-
Nedjelja, 15 Travanj 2012 10:46
Ocijeni
(3 glasovi)

Nagrade 1980 - 1989

Nagrade 1980-1989

1980 - Večer zabavne glazbe
Dobra ti večer, mati moja - Mišo Kovač
(Dušan Šarac - Krste Juras )
1 nagrada publike

Dalmatinske šansone
Nadalina - Boris Dvornik, Oliver Dragojević

(Zdenko Runjić - Jakša Fiamengo )
1 nagrada publike
1 nagrada žirija
apsolutni pobjednik GRAND PRIX

1981 - Večer zabavne glazbe
Mornareva pjesma - Seid Memić Vajta, ženska klapa Filip Dević
(Ranko Boban - Momčilo Popadić )
1 nagrada publike
apsolutni pobjednik GRAND PRIX

Dalmatinske šansone
Cvita, cvita, cvite moj - Zlatko Pejaković, Klapa Lučica

(Teo Trumbić - Gordan Franić Futa )
1 nagrada publike

1982 - Večer zabavne glazbe
Ima jedan svijet – Stijene
(Grupa Stijene - Marin Mišo Limić )
1 nagrada publike                                                                                                                                                     
1983 - Večer zabavne glazbe
Dalmacijo, ljubav si vječna - Milo Hrnić
(Teo Trumbić - Bratislav Zlatanović - Vladimir Delač)
1 nagrada publike

1984 - Večer zabavne glazbe
Pusti me, majko - Neno Papić
(Teo Trumbić - Gordan Franić Futa )
1 nagrada publike

1985 - Večer zabavne glazbe
Serenada - Krunoslav Kićo Slabinac, 777
(Andrej Baša - Andrej Baša )
1 nagrada publike

1986 - Večer zabavne glazbe
Molim te, ostani - Tereza Kesovija
(Ivo Lesić - Zvonimir Stipičić Miš )
1 nagrada publike

1987 - Večer zabavne glazbe
Zapjevajmo prijatelji - Tereza Kesovija

(Đelo Jusić - Ivo Fabijan, M. Antauer )
1 nagrada publike

1988 - Večer zabavne glazbe
Majko stara - Matko Jelavić
(Matko Jelavić - Zvonimir Stipičić Miš )
1 nagrada publike

1989 - Večer zabavne glazbe
Ako nas život rastavi - Zdravko Škender
(Ivo Lesić - Bratislav Zlatanović )
1 nagrada publike

Posljednja izmjena Nedjelja, 15 Travanj 2012 11:13

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

SF060 pokrovitelji web