Login

hep

 

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2018.

Po abecednom redoslijedu

 

  1. 7 DANA TJEDNO (Branimir Mihaljević-Nenad Ninčević-Branimir Mihaljević) GIULIANO
  2. DA JE MENI BITI MORE (Dean Dvornik-Zoran Popović Pope-Dean Dvornik) DEAN DVORNIK
  3. GDJE POČINJE KRAJ (Ante Pecotić-Ante Pecotić-Bojan Šalamon) VANNA
  4. ISTINA I LAŽ (Ante Pecotić-Indira Levak-Bojan Šalamon) INDIRA FORZA
  5. JOŠ ME BOLI IME TVOJE (Matko Jelavić-Dragana D. Maričić-Nenad Šiškov) MATKO JELAVIĆ & klapa ŽRNOVNICA
  6. KAD TE UGLEDAN (Siniša Garbin-Siniša Garbin/Stipe Jakovčević-Marko Matijević Sekul/Jure Grgantov) MJESNI ODBOR
  7. KAD ZAPIVA DALMACIJA (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban-Želimir Škarpona/Dalibor Musap) BRANKO MEDAK
  8. KRALJ CESTE (Zoran Ukić-Zoran Ševerdija-Diogen) GRUPA „DIOGEN“
  9. KUCAJ SRCA TVOGA (Pero Kozomara-Natalia Tafra Bazina-Leo Škaro) KLAPA RIŠPET
  10. MI PROTIV NAS (Ivan Huljić-Ivan Huljić-Leo Škaro) DOMENICA & DAMIR KEDŽO
  11. MOJA (Elvis Sršen NoA/ Vojan Koceić-Elvis Sršen NoA/ Vojan Koceić-Elvis Sršen NoA/ Vojan Koceić) NoA
  12. MOJA LIPOTICE (Darko Bakić-Darko Bakić/Luca-Vedran Baotić/Marijan Brkić) MATE GRGAT & ENA POLJAK
  13. MOTO (Ibrica Jusić-Pero Gotovac-Elvis Stanić) IBRICA
  14. NISAM SVOJ (Vinko Barčot-Vinko Barčot-Leo Škaro) PETAR DRAGOJEVIĆ
  15. NISAN TE ZAVRIDIJA (Hrvoje Buva/Luppo-Luppo-Mario Mikšić) MLADEN GRDOVIĆ
  16. OPUSTI SE (Marko Tomasović-Lara Hajdarpašić-Aleksandar Valenčić) IZABELA MARTINOVIĆ
  17. PLOVIM (Bruno Krajcar-Bruno Krajcar-Elvis Stanić) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE
  18. PREVIŠE SAM TVOJ (Dragan Brnas Fudo-Fayo-Dragan Brnas Fudo) DINO PETRIĆ
  19. RUČNI RAD (Jacques Houdek-Andrea Čubrić-Ivan Škunca) IVANA ZADRO
  20. SREĆO I TUGO (Fedor Boić-Nenad Ninčević-Fedor Boić) IVANA KOVAČ
  21. SRETNO TI BILO (Elis Lovrić-Elis Lovrić-Elis Lovrić) ELIS LOVRIĆ
  22. VELJAČA POKAŽE ZUBE (Igor Brešan-Igor Brešan-Aleksandar Valenčić) IGOR BREŠAN
  23. ZAPLESALE SU SJENE (Olja Dešić-Olja Dešić-Ante Gelo) MARKO TOLJA
  24. ŽAJ MI JE (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Tonći Huljić/Leo Škaro) TONČI MADRE BADESSA feat NENO BELAN
  25. ŽIVIT ĆE DALMACIJA (Hari Rončević-Hari Rončević-Albert Limić/Hari Rončević/) HARI RONČEVIĆ feat. MJESNI ODBOR
A+ R A-
Ocijeni
(4 glasovi)

POZNATI FINALISTI IZ DRUGE IZLUČNE VEČERI

POZNATI SU FINALISTI IZ DRUGE VEČERI. REDOM TO SU



1.RAZMAŽENA
- JELENA ROZGA
(T. Huljić-V. Huljić-R. Kazinoti)
2.ONA - JOLE
(T. Huljić-Teuto-R. Kazinoti)
3.ROBINJA - ANA ĐUDERIJA ŠUĆUR
(A. Đuderija Šućur- A. Đuderija Šućur-F. Boić)
4.DOK GALEBOVI VREBAJU - MARIJAN BAN & DIKTATORI
(H. Papić-H. Papić-M. Ban i Diktatori)
5.AKO DOĐEM PAMETI - IVANA KOVAČ
(I. Huljić-V. Huljić-F. Boić)
6.NOVI DAN- GRUPA AZIL
(T. Bavčević/D. Bavčević-D. Bavčević/T. Bavčević-F. Boić)
7.DALMACIJO IME SI MI DALA - MLADEN GRDOVIĆ
(M. Grdović-D. Bosnić-S. Kalogjera)
8.MOJA LJUBAV TI SI - GIULIANO
(P. Kozomara-L. Tukić-N. Šiškov)
9. NA BANJE - KLAPA RAGUSA
(N. Bulić-N. Bulić-Đ. Bratičević)
10. ANKORA- MARKO PECOTIĆ PECO
(B. Kopitović-B. Kopitović-B. Kopitović) 

 

Tabela s glasovima publike dostupna u press centru Festivala.

Posljednja izmjena Nedjelja, 03 Srpanj 2011 09:39

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

pokro