Login

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2017.

Po abecednom redoslijedu

 

  1. ČUDO (Branko Mamut-Jakša Matošić-Ivan Cinotti) 058 3.24
  2. DALACIJA UVIK FALI (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban-Želimir Škarpona/Dalibor Musap) BRANKO MEDAK 3.42
  3. DALMATINCA MATER RODI (Luppo-Nenad Ninčević-Mario Mikšić/Nenad Šiškov) MLADEN GRDOVIĆ 3.17
  4. GODINE TRI (Dean Dvornik-Dean Dvornik-Dean Dvornik) DEAN DVORNIK 4.16
  5. IDEN NA TO MORE VELIKO (Hari Rončević-Hari Rončević-Albert Limić/Hari Rončević) HARI RONČEVIĆ 3.56
  6. JASNO K'O DAN (Miro Buljan-Miro Buljan-Miro Buljan) BEST 3.22
  7. JOŠ UVIJEK (Marko Matijević Sekul/Boris Kolarić-Marin Jurić Čivro-Marko Matijević Sekul) MARIN JURIĆ-ČIVRO 3.57
  8. JUBE MOJA (Nikša Sviličić-Nikša Sviličić-Srđan Sekulović Skansi) NIKŠA SVILIČIĆ 3.35
  9. KA' DICA (Pero Kozomara-Branko Slivar/Lući Tukić-Leo Škaro) MARKO ŠKUGOR 4.48
  10. KAD SAM S TOBOM (Tonći Huljić/Ivan Huljić-Vjekoslava Huljić-Leo Škaro) DOMENICA 3.42
  11. KRIVA ZA SVE (Marko Matijević Sekul/Boris Kolarić-Boris Kolarić-Marko Matijević Sekul) DIKTATORI 3.28
  12. LJUBAVI MOJA (Ante Pecotić-Ante Pecotić-Shalla) DAMIR KEDŽO 3.46
  13. MOLIM SE (Ivo Nuić-Ivo Nuić/Fani Nuić-Dado Marušić) KRISTINA BOBAN 4.15
  14. NAĆI ĆU SVOJ MIR (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Leo Škaro) KREŠIMIR BARIČEVIĆ 3.58
  15. NE POSTOJI NIJEDAN NAČIN DA TE ZABORAVIM (Tiho Orlić/Ivan Ivanišević-Ivan Ivanišević/Tiho Orlić-Marko Matijević Sekul) TIHO ORLIĆ 3.54
  16. PAPE MOJ (Dino Dvornik-Srđan Sekulović Skansi/Dino Dvornik-Srđan Sekulović Skansi) LOVRE LUČIN 4.08
  17. ROSE (Siniša Garbin-Siniša Garbin-Mjesni odbor) MJESNI ODBOR 4.06
  18. SUNCE, OBLAK, VJETAR (Vjekoslav Dimter-Damir Bačić-Branimir Jovanovac) MIA 4.02
  19. SVE NAJBOLJE O TEBI (Darko Bakić-Darko Bakić-Slaven Bolanča) MATE GRGAT 3.38
  20. ŠTA MI LJUBE OĆEŠ KAZAT (Pero Kozomara-Lući Tukić-Leo Škaro) KLAPA RIŠPET 3.49
  21. TEBI DUŽAN SAM (Fedor Boić-Nenad Ninčević-Fedor Boić) GIULIANO 4.12
  22. TI, SAMO SI TI (Vinko Barčot-Vinko Barčot-Remi Kazinoti) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE 4.12
  23. ZA TEBE, ZA MENE (Dado Pastuović-Dado Pastuović-Leo Škaro) PETAR DRAGOJEVIĆ feat. ZBOR MIHOVIL 3.17
  24. ZLATNA JESEN (Niko Bulić-Niko Bulić-Ante Pecotić/Mihael Blum) KRUNOSLAV KIĆO SLABINAC 3.50
A+ R A-
Nedjelja, 05 Srpanj 2015 19:32
Ocijeni
(0 glasovi)

Finalna večer - redoslijed izvođenja

Početak Večeri novih skladbi 55.Splitskog festivala se približava. Na Prokurativama je već prepoznatljivi šušur...

1. HALJINE LJETNE, KRATKE (Ž. Klašterka- Ž. Klašterka/ S. Sacher/B. Delić/U. Tolj-L. Udjbinac) GELATO SISTERS 3.37

2. FALI MORE DRŽ SE ŽALA (Ž. Škarpona/D. Musap- A. Muštra Tulia-T. Eterović) DUŠKO LOKIN & IVAN DI 3.35

3. MALA ZVIJER (S. Žigić-S. Žigić-S. Žigić/M. Škoro-I. Murat) GRUPA VIGOR 3.39

4. DA TE SEBI VRATIN (D. Petrović-B. Slivar-E. Botrić) KLAPA ISKON 4.02

5. JOŠ JEDAN SUDNJI DAN (I. Brešan-I. Brešan-R. Kazinoti) IGOR BREŠAN 3.57

6. BOGU HVALA (K. Rahimovski- K. Rahimovski/S. Buljan-I. Škunca) KRISTIJAN RAHIMOVSKI & SARA ŠKUGOR 3.18

7. NA SUNCU (H. Papić-H. Papić-L. Škaro) KLAPA SV. FLORIJAN 3.17

8. MALA MAFIOZA (M. Grdović-A. Šola-I. Ivanović/F. Judnić) IVANA KOVAČ 3.29

9. BLAGOSLOVLJENA (T. Orlić-T. Orlić- T. Orlić) TIHO ORLIĆ 3.50

10. AKO ODLAZIŠ OVAKO (A. Pecotić-A. Pecotić- A. Pecotić) IVANA MARIĆ 3.46

11. AKO TAKO TRIBA BIT (M. Šimac-M. Šimac-E. Botrić) KLAPA CAMBI KAŠTEL KAMBELOVAC 3.51

12. NISI TI DOVIKA ZA JEDNOG ČOVIKA (H. Rončević-H. Rončević-A. Limić) HARI RONČEVIĆ 4.28

13. JOŠ TE UVIK VOLIN (V. Barčot-V. Barčot-R. Kazinoti) KLAPA CAMBI SPLIT 4.05

14. PIJANICA NISAM (T. Huljić-V. Huljić-L. Škaro) JOLE 3.38

15. KAD SE SVOME DOMU VRATIN (P. Kozomara-S. Tafra-L. Škaro) KLAPA RIŠPET, parlando Frane Perišin 4.21

16. TEBI SVE SAM OPROSTIO (D. Bakić-D. Bakić-N. Bratoš) DAMIR KEDŽO 4.16

17. VEĆI OD LJUBAVI (B. Mihaljević- Fayo-B. Mihaljević) GIULIANO 4.11

18. NEK SE ČUJE PISMA S JADRANA (M. Grdović-M. Grdović-F. Judnić) MLADEN GRDOVIĆ 3.53

19. SVE DOK BURA DERE (T. Spalato- N. Ninčević-R. Kazinoti) TEDI SPALATO & TOMISLAV BRALIĆ I KLAPA INTRADE 3.21

20. JEDNU ZA LJUBAV (P. Grašo- N. Ninčević/ P. Grašo -R. Kazinoti) DANIJELA 3.42

21. PAMETI BYE BYE (B. Durđević-V. Đurđević-B. Durđević) COLONIA 3.58

22. MOJE ZLATO (T. Huljić-V. Huljić/P. Grašo- T. Huljić /D. Vasić/P. Grašo) PETAR GRAŠO 4.30

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

pokro