Login

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2017.

Po abecednom redoslijedu

 

  1. ČUDO (Branko Mamut-Jakša Matošić-Ivan Cinotti) 058 3.24
  2. DALACIJA UVIK FALI (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban-Želimir Škarpona/Dalibor Musap) BRANKO MEDAK 3.42
  3. DALMATINCA MATER RODI (Luppo-Nenad Ninčević-Mario Mikšić/Nenad Šiškov) MLADEN GRDOVIĆ 3.17
  4. GODINE TRI (Dean Dvornik-Dean Dvornik-Dean Dvornik) DEAN DVORNIK 4.16
  5. IDEN NA TO MORE VELIKO (Hari Rončević-Hari Rončević-Albert Limić/Hari Rončević) HARI RONČEVIĆ 3.56
  6. JASNO K'O DAN (Miro Buljan-Miro Buljan-Miro Buljan) BEST 3.22
  7. JOŠ UVIJEK (Marko Matijević Sekul/Boris Kolarić-Marin Jurić Čivro-Marko Matijević Sekul) MARIN JURIĆ-ČIVRO 3.57
  8. JUBE MOJA (Nikša Sviličić-Nikša Sviličić-Srđan Sekulović Skansi) NIKŠA SVILIČIĆ 3.35
  9. KA' DICA (Pero Kozomara-Branko Slivar/Lući Tukić-Leo Škaro) MARKO ŠKUGOR 4.48
  10. KAD SAM S TOBOM (Tonći Huljić/Ivan Huljić-Vjekoslava Huljić-Leo Škaro) DOMENICA 3.42
  11. KRIVA ZA SVE (Marko Matijević Sekul/Boris Kolarić-Boris Kolarić-Marko Matijević Sekul) DIKTATORI 3.28
  12. LJUBAVI MOJA (Ante Pecotić-Ante Pecotić-Shalla) DAMIR KEDŽO 3.46
  13. MOLIM SE (Ivo Nuić-Ivo Nuić/Fani Nuić-Dado Marušić) KRISTINA BOBAN 4.15
  14. NAĆI ĆU SVOJ MIR (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Leo Škaro) KREŠIMIR BARIČEVIĆ 3.58
  15. NE POSTOJI NIJEDAN NAČIN DA TE ZABORAVIM (Tiho Orlić/Ivan Ivanišević-Ivan Ivanišević/Tiho Orlić-Marko Matijević Sekul) TIHO ORLIĆ 3.54
  16. PAPE MOJ (Dino Dvornik-Srđan Sekulović Skansi/Dino Dvornik-Srđan Sekulović Skansi) LOVRE LUČIN 4.08
  17. ROSE (Siniša Garbin-Siniša Garbin-Mjesni odbor) MJESNI ODBOR 4.06
  18. SUNCE, OBLAK, VJETAR (Vjekoslav Dimter-Damir Bačić-Branimir Jovanovac) MIA 4.02
  19. SVE NAJBOLJE O TEBI (Darko Bakić-Darko Bakić-Slaven Bolanča) MATE GRGAT 3.38
  20. ŠTA MI LJUBE OĆEŠ KAZAT (Pero Kozomara-Lući Tukić-Leo Škaro) KLAPA RIŠPET 3.49
  21. TEBI DUŽAN SAM (Fedor Boić-Nenad Ninčević-Fedor Boić) GIULIANO 4.12
  22. TI, SAMO SI TI (Vinko Barčot-Vinko Barčot-Remi Kazinoti) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE 4.12
  23. ZA TEBE, ZA MENE (Dado Pastuović-Dado Pastuović-Leo Škaro) PETAR DRAGOJEVIĆ feat. ZBOR MIHOVIL 3.17
  24. ZLATNA JESEN (Niko Bulić-Niko Bulić-Ante Pecotić/Mihael Blum) KRUNOSLAV KIĆO SLABINAC 3.50
A+ R A-
Ocijeni
(3 glasovi)

POZNATI FINALISTI IZ DRUGE IZLUČNE VEČERI

POZNATI SU FINALISTI IZ DRUGE VEČERI. REDOM TO SU



1.RAZMAŽENA
- JELENA ROZGA
(T. Huljić-V. Huljić-R. Kazinoti)
2.ONA - JOLE
(T. Huljić-Teuto-R. Kazinoti)
3.ROBINJA - ANA ĐUDERIJA ŠUĆUR
(A. Đuderija Šućur- A. Đuderija Šućur-F. Boić)
4.DOK GALEBOVI VREBAJU - MARIJAN BAN & DIKTATORI
(H. Papić-H. Papić-M. Ban i Diktatori)
5.AKO DOĐEM PAMETI - IVANA KOVAČ
(I. Huljić-V. Huljić-F. Boić)
6.NOVI DAN- GRUPA AZIL
(T. Bavčević/D. Bavčević-D. Bavčević/T. Bavčević-F. Boić)
7.DALMACIJO IME SI MI DALA - MLADEN GRDOVIĆ
(M. Grdović-D. Bosnić-S. Kalogjera)
8.MOJA LJUBAV TI SI - GIULIANO
(P. Kozomara-L. Tukić-N. Šiškov)
9. NA BANJE - KLAPA RAGUSA
(N. Bulić-N. Bulić-Đ. Bratičević)
10. ANKORA- MARKO PECOTIĆ PECO
(B. Kopitović-B. Kopitović-B. Kopitović) 

 

Tabela s glasovima publike dostupna u press centru Festivala.

Posljednja izmjena Nedjelja, 03 Srpanj 2011 09:39

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

pokro