Login

hep

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2017.

Po abecednom redoslijedu

 

  1. ČUDO (Branko Mamut-Jakša Matošić-Ivan Cinotti) 058 3.24
  2. DALACIJA UVIK FALI (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban-Želimir Škarpona/Dalibor Musap) BRANKO MEDAK 3.42
  3. DALMATINCA MATER RODI (Luppo-Nenad Ninčević-Mario Mikšić/Nenad Šiškov) MLADEN GRDOVIĆ 3.17
  4. GODINE TRI (Dean Dvornik-Dean Dvornik-Dean Dvornik) DEAN DVORNIK 4.16
  5. IDEN NA TO MORE VELIKO (Hari Rončević-Hari Rončević-Albert Limić/Hari Rončević) HARI RONČEVIĆ 3.56
  6. JASNO K'O DAN (Miro Buljan-Miro Buljan-Miro Buljan) BEST 3.22
  7. JOŠ UVIJEK (Marko Matijević Sekul/Boris Kolarić-Marin Jurić Čivro-Marko Matijević Sekul) MARIN JURIĆ-ČIVRO 3.57
  8. JUBE MOJA (Nikša Sviličić-Nikša Sviličić-Srđan Sekulović Skansi) NIKŠA SVILIČIĆ 3.35
  9. KA' DICA (Pero Kozomara-Branko Slivar/Lući Tukić-Leo Škaro) MARKO ŠKUGOR 4.48
  10. KAD SAM S TOBOM (Tonći Huljić/Ivan Huljić-Vjekoslava Huljić-Leo Škaro) DOMENICA 3.42
  11. KRIVA ZA SVE (Marko Matijević Sekul/Boris Kolarić-Boris Kolarić-Marko Matijević Sekul) DIKTATORI 3.28
  12. LJUBAVI MOJA (Ante Pecotić-Ante Pecotić-Shalla) DAMIR KEDŽO 3.46
  13. MOLIM SE (Ivo Nuić-Ivo Nuić/Fani Nuić-Dado Marušić) KRISTINA BOBAN 4.15
  14. NAĆI ĆU SVOJ MIR (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Leo Škaro) KREŠIMIR BARIČEVIĆ 3.58
  15. NE POSTOJI NIJEDAN NAČIN DA TE ZABORAVIM (Tiho Orlić/Ivan Ivanišević-Ivan Ivanišević/Tiho Orlić-Marko Matijević Sekul) TIHO ORLIĆ 3.54
  16. PAPE MOJ (Dino Dvornik-Srđan Sekulović Skansi/Dino Dvornik-Srđan Sekulović Skansi) LOVRE LUČIN 4.08
  17. ROSE (Siniša Garbin-Siniša Garbin-Mjesni odbor) MJESNI ODBOR 4.06
  18. SUNCE, OBLAK, VJETAR (Vjekoslav Dimter-Damir Bačić-Branimir Jovanovac) MIA 4.02
  19. SVE NAJBOLJE O TEBI (Darko Bakić-Darko Bakić-Slaven Bolanča) MATE GRGAT 3.38
  20. ŠTA MI LJUBE OĆEŠ KAZAT (Pero Kozomara-Lući Tukić-Leo Škaro) KLAPA RIŠPET 3.49
  21. TEBI DUŽAN SAM (Fedor Boić-Nenad Ninčević-Fedor Boić) GIULIANO 4.12
  22. TI, SAMO SI TI (Vinko Barčot-Vinko Barčot-Remi Kazinoti) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE 4.12
  23. ZA TEBE, ZA MENE (Dado Pastuović-Dado Pastuović-Leo Škaro) PETAR DRAGOJEVIĆ feat. ZBOR MIHOVIL 3.17
  24. ZLATNA JESEN (Niko Bulić-Niko Bulić-Ante Pecotić/Mihael Blum) KRUNOSLAV KIĆO SLABINAC 3.50
A+ R A-
Nagrade 2000 -2010
Nedjelja, 15 Travanj 2012 11:03
Objavljeno u Nagrade 2000 -2010 Napisao Press

Nagrade 2000-2009

2000 - Večer zabavne glazbe
Život je samo most - Josipa Lisac

(Karlo Metikoš - Ivica Krajač - G. Tomljanović)

1 nagrada žirija

1 nagrada publike

 

2001 - Finale
Dobar dan ti dušo - Zorica Kondža I Toni Cetinski

(J. Banov - N.d Ninčević - J. Banov)

1 nagrada publike

 

2002 - Večer zabavne glazbe
Riči - Perle GKM

(Ingrid Flesch - Asja Kahle - Remi Kazinoti)

1 nagrada publike

 

2003 - Melodije Jadrana Split 2005
Vera od suvog zlata - Petar Grašo

(Tonči Huljić - Vjekoslava Huljić / Petar Grašo - Remi Kazinoti / Tonči Huljić / Petar Grašo)

1 nagrada publike

Nagrada posjetitelja Internet stranica @

 

2004 - Melodije Jadrana Split 2004
Ne tiče me se - Magazin

(Tonči Huljić - Vjekoslava Huljić - Eduard Botrić)

1 nagrada publike

Nagrada posjetitelja Internet stranica @

 

2005 - Prokurative na drugi način                                                                                                             
Karta devera – Massimo (Vinko Didović - Vinko Didović – Ivan Popeskić)

1 nagrada publike

 

Dalmatinski akvareli                                                                                                          
Ružo moja bila - Goran Karan
(Zrinko Tutić - Zrinko Tutić - Nenad Šiškov)
1 nagrada publike - Grand Prix FZG 2005

 

2006 - Finale
Zauvijek - Zorica Kondža

(Joško Banov   - Helena Papić - Joško Banov )

1. Nagrada publike Grand Prix FZG Split 2006                                                                        
1. Nagrada stručnog ocjenjivačkog suda

2007 - Finale
Gospe moja - Jelena Rozga

(Tonči Huljić - Vjekoslava Huljić - Remi Kazinoti)

Grand Prix FZG Split 2007. najizvođenija skladba nakon godinu dana

 

2008 - Finale
Daj šta daš - Jelena Rozga

(Tonči Huljić - Vjekoslava Huljić - Remi Kazinoti)

Grand Prix FZG Split 2008. najizvođenija skladba nakon godinu dana

 

2009 - Finale
Mali Paškin - Đani Stipaničev I Klapa Sv Juraj Hrm

(H. Rončević - H. Rončević - T. Eterović)

1 nagrada publike

3 nagrada žirija

Nagrada za najbolji tekst

 

2010 - Finale
Kako ću joj reć da varin - Klapa Sveti Florijan i Čedo Martinić

(Ernest Pelaić - Nikša Krpetić - Ernest Pelaić)

Grand Prix festivala SPLIT 2010.




















 

 

 

 

 

pokro