Login

hep

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2019.

Po abecednom redoslijedu

  1. DOK IMAM TEBE (Ivica Cukrov-Nenad Šiškov) IGOR CUKROV
  2. JA BI TIJA BIT (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Tonći Huljić/Leo Škaro) ARMIN
  3. JA SAMO ZA TE ŽIVIN (Pero Kozomara-Robert Pilepić-Leo Škaro) KLAPA RIŠPET
  4. JA SE ŽIVCIRAN (Stipe Jakovčević-Stipe Jakovčević/Siniša Garbin-Marko Matijević Sekul/Jure Grgantov) MJESNI ODBOR
  5. KAD SI TI U PITANJU (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Tonći Huljić/Leo Škaro) LORENA
  6. KAD VIDIN BOGA UŽIVO (Raay-Nenad Ninčević-Raay Music) LUKA BASI
  7. KAO DA TE ODUVIJEK ZNAM (Žarko Tičinović-Petar Dragojević) PETAR DRAGOJEVIĆ
  8. KO SE MORE S DALMACIJON MIRIT (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban-Želimir Škarpona/Dalibor Musap) BRANKO MEDAK & MJ.KL. FILIP DEVIĆ
  9. KRILA GALEBA (Branimir Mihaljević-Nenad Ninčević-Branimir Mihaljević) GIULIANO
  10. KUĆA NEŠE PISME (Goran Karan-Nikša Bratoš/vokalni arr. za klapu Mario Božić) GORAN KARAN & TEDI SPALATO I KL. SV. JURAJ HRM
  11. LIPA SI MI SRIĆO (Darko Bakić-Darko Bakić/Luca-Darko Bakić/Hrvoje Prskalo) „ROCKATANSKY“
  12. MENI FALI SVE (Helena Papić-Hrvoje Domazet/Tomislav Mrduljaš) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE
  13. MOJE SUZE GOVORE (Ante Gudelj/Helena Gudelj-Ante Gudelj-Marko Matijević Sekul) HELENA GUDELJ
  14. NA KUŠINU DITE PLAČE (Robert Pilepić-Elvis Stanić) IBRICA
  15. NEMA TE SVIT (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Tonći Huljić/Leo Škaro) DOMENICA
  16. NOĆAS SI MOJE VINO (Branimir Mihaljević-Nenad Ninčević-Branimir Mihaljević) THE FRAJLE
  17. OPET ĆU TI DOĆ (Hari Rončević-Hari Rončević/Albert Limić) HARI RONČEVIĆ & KLAPA CAMBI KAŠTELA
  18. OSTANI TU (Vinko Barčot-Leo Škaro) MLADEN GRDOVIĆ
  19. SAD JE DOSTA (Ines Prajo-Arijana Kunštek-Ivan Popeskić) IVO PERKUŠIĆ
  20. SAMO LJUBAV (Igor Ivanović/Marko Vojvodić-Igor Ivanović/Marko Vojvodić) MARKO KUTLIĆ
  21. SVA BLAGA OVOG SVIJETA (Vjekoslav Dimter/Mia Dimšić/Damir Bačić-Ante Gelo) MIA & MARKO TOLJA
  22. TI (Fedor Boić-Nenad Ninčević-Fedor Boić) IVANA KOVAČ
  23. UVELO MISTO (Bobo Knežević-Bobo Knežević/Saša Antić-Goran Martinac/P'eggy Martinjak) BOBO & SAŠA ANTIĆ
  24. VOLI ME KAKVU ME ZNAŠ (Ante Pecotić-Toni Čosić/Bojan Šalamon) ANTONIA DORA
  25. VRIJEME ZA NAS (Zoran Šerbedžija-Zoran Šerbedžija/Alka Vuica-Zoran Šerbedžija) ALKA & NENO BELAN
A+ R A-
Nedjelja, 15 Travanj 2012 10:34
Ocijeni
(2 glasovi)

Nagrade 1960 - 1969

Nagrade 1960-1969  

1962 - Melodije Jadrana
Ćakule o siromajima - Tereza Kesovija, Đorđe Marjanović

(Zdenko Runjić - Zdenko Runjić )
1 nagrada publike

 

1963 - Melodije Jadrana
Crne marame - Anica Zubović

(Angelo Vlatković - Drago Britvić )
1 nagrada publike
1 nagrada žirija

 

1964 - Melodije Jadrana
Nima Splita do Splita - Tereza Kesovija, Toni Kljaković

(Nikica Kalogjera - Ivica Krajač )
1 nagrada publike

 

1965 - Melodije Jadrana
Bodulska balada - Karmen Matijašević, Vice Vukov

(Ivica Bašić - Stjepan Benzon )
1 nagrada publike

 

1966 - Melodije Jadrana
Bokeljska noć - Vice Vukov, Radmila Karaklajić
(Hrvoje Hegedušić - Maja Perfiljeva )
1 nagrada publike

 

1967 - Melodije Jadrana
Pismo ćali - Vice Vukov

(Zdenko Runjić - Tomislav Zuppa )
1 nagrada publike
nagrada za najbolji tekst


1968 - Melodije Jadrana
Dalmatinska elegija - Vice Vukov, Terez Harangozo

(Zvonko Špišić - Stjepan Benzon )
1 nagrada publike
2 nagrada žirija

 

1969 - Večer zabavne glazbe

Nono, moj dobri nono - Tereza Kesovija

(Nikica Kalogjera - Ivica Krajač )
1 nagrada publike

Posljednja izmjena Nedjelja, 15 Travanj 2012 11:13

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

SF058 pokrovitelji web