Login

hep

 

SKLADBE KOJE ĆE BITI IZVEDENE NA FZG SPLIT 2018.

Po abecednom redoslijedu

 

  1. 7 DANA TJEDNO (Branimir Mihaljević-Nenad Ninčević-Branimir Mihaljević) GIULIANO
  2. DA JE MENI BITI MORE (Dean Dvornik-Zoran Popović Pope-Dean Dvornik) DEAN DVORNIK
  3. GDJE POČINJE KRAJ (Ante Pecotić-Ante Pecotić-Bojan Šalamon) VANNA
  4. ISTINA I LAŽ (Ante Pecotić-Indira Levak-Bojan Šalamon) INDIRA FORZA
  5. JOŠ ME BOLI IME TVOJE (Matko Jelavić-Dragana D. Maričić-Nenad Šiškov) MATKO JELAVIĆ & klapa ŽRNOVNICA
  6. KAD TE UGLEDAN (Siniša Garbin-Siniša Garbin/Stipe Jakovčević-Marko Matijević Sekul/Jure Grgantov) MJESNI ODBOR
  7. KAD ZAPIVA DALMACIJA (Želimir Škarpona/Dalibor Musap-Nedo Zuban-Želimir Škarpona/Dalibor Musap) BRANKO MEDAK
  8. KRALJ CESTE (Zoran Ukić-Zoran Ševerdija-Diogen) GRUPA „DIOGEN“
  9. KUCAJ SRCA TVOGA (Pero Kozomara-Natalia Tafra Bazina-Leo Škaro) KLAPA RIŠPET
  10. MI PROTIV NAS (Ivan Huljić-Ivan Huljić-Leo Škaro) DOMENICA & DAMIR KEDŽO
  11. MOJA (Elvis Sršen NoA/ Vojan Koceić-Elvis Sršen NoA/ Vojan Koceić-Elvis Sršen NoA/ Vojan Koceić) NoA
  12. MOJA LIPOTICE (Darko Bakić-Darko Bakić/Luca-Vedran Baotić/Marijan Brkić) MATE GRGAT & ENA POLJAK
  13. MOTO (Ibrica Jusić-Pero Gotovac-Elvis Stanić) IBRICA
  14. NISAM SVOJ (Vinko Barčot-Vinko Barčot-Leo Škaro) PETAR DRAGOJEVIĆ
  15. NISAN TE ZAVRIDIJA (Hrvoje Buva/Luppo-Luppo-Mario Mikšić) MLADEN GRDOVIĆ
  16. OPUSTI SE (Marko Tomasović-Lara Hajdarpašić-Aleksandar Valenčić) IZABELA MARTINOVIĆ
  17. PLOVIM (Bruno Krajcar-Bruno Krajcar-Elvis Stanić) TOMISLAV BRALIĆ & KLAPA INTRADE
  18. PREVIŠE SAM TVOJ (Dragan Brnas Fudo-Fayo-Dragan Brnas Fudo) DINO PETRIĆ
  19. RUČNI RAD (Jacques Houdek-Andrea Čubrić-Ivan Škunca) IVANA ZADRO
  20. SREĆO I TUGO (Fedor Boić-Nenad Ninčević-Fedor Boić) IVANA KOVAČ
  21. SRETNO TI BILO (Elis Lovrić-Elis Lovrić-Elis Lovrić) ELIS LOVRIĆ
  22. VELJAČA POKAŽE ZUBE (Igor Brešan-Igor Brešan-Aleksandar Valenčić) IGOR BREŠAN
  23. ZAPLESALE SU SJENE (Olja Dešić-Olja Dešić-Ante Gelo) MARKO TOLJA
  24. ŽAJ MI JE (Tonći Huljić-Vjekoslava Huljić-Tonći Huljić/Leo Škaro) TONČI MADRE BADESSA feat NENO BELAN
  25. ŽIVIT ĆE DALMACIJA (Hari Rončević-Hari Rončević-Albert Limić/Hari Rončević/) HARI RONČEVIĆ feat. MJESNI ODBOR
A+ R A-
Nedjelja, 05 Srpanj 2015 19:32
Ocijeni
(7 glasovi)

Finalna večer - redoslijed izvođenja

Početak Večeri novih skladbi 55.Splitskog festivala se približava. Na Prokurativama je već prepoznatljivi šušur...

1. HALJINE LJETNE, KRATKE (Ž. Klašterka- Ž. Klašterka/ S. Sacher/B. Delić/U. Tolj-L. Udjbinac) GELATO SISTERS 3.37

2. FALI MORE DRŽ SE ŽALA (Ž. Škarpona/D. Musap- A. Muštra Tulia-T. Eterović) DUŠKO LOKIN & IVAN DI 3.35

3. MALA ZVIJER (S. Žigić-S. Žigić-S. Žigić/M. Škoro-I. Murat) GRUPA VIGOR 3.39

4. DA TE SEBI VRATIN (D. Petrović-B. Slivar-E. Botrić) KLAPA ISKON 4.02

5. JOŠ JEDAN SUDNJI DAN (I. Brešan-I. Brešan-R. Kazinoti) IGOR BREŠAN 3.57

6. BOGU HVALA (K. Rahimovski- K. Rahimovski/S. Buljan-I. Škunca) KRISTIJAN RAHIMOVSKI & SARA ŠKUGOR 3.18

7. NA SUNCU (H. Papić-H. Papić-L. Škaro) KLAPA SV. FLORIJAN 3.17

8. MALA MAFIOZA (M. Grdović-A. Šola-I. Ivanović/F. Judnić) IVANA KOVAČ 3.29

9. BLAGOSLOVLJENA (T. Orlić-T. Orlić- T. Orlić) TIHO ORLIĆ 3.50

10. AKO ODLAZIŠ OVAKO (A. Pecotić-A. Pecotić- A. Pecotić) IVANA MARIĆ 3.46

11. AKO TAKO TRIBA BIT (M. Šimac-M. Šimac-E. Botrić) KLAPA CAMBI KAŠTEL KAMBELOVAC 3.51

12. NISI TI DOVIKA ZA JEDNOG ČOVIKA (H. Rončević-H. Rončević-A. Limić) HARI RONČEVIĆ 4.28

13. JOŠ TE UVIK VOLIN (V. Barčot-V. Barčot-R. Kazinoti) KLAPA CAMBI SPLIT 4.05

14. PIJANICA NISAM (T. Huljić-V. Huljić-L. Škaro) JOLE 3.38

15. KAD SE SVOME DOMU VRATIN (P. Kozomara-S. Tafra-L. Škaro) KLAPA RIŠPET, parlando Frane Perišin 4.21

16. TEBI SVE SAM OPROSTIO (D. Bakić-D. Bakić-N. Bratoš) DAMIR KEDŽO 4.16

17. VEĆI OD LJUBAVI (B. Mihaljević- Fayo-B. Mihaljević) GIULIANO 4.11

18. NEK SE ČUJE PISMA S JADRANA (M. Grdović-M. Grdović-F. Judnić) MLADEN GRDOVIĆ 3.53

19. SVE DOK BURA DERE (T. Spalato- N. Ninčević-R. Kazinoti) TEDI SPALATO & TOMISLAV BRALIĆ I KLAPA INTRADE 3.21

20. JEDNU ZA LJUBAV (P. Grašo- N. Ninčević/ P. Grašo -R. Kazinoti) DANIJELA 3.42

21. PAMETI BYE BYE (B. Durđević-V. Đurđević-B. Durđević) COLONIA 3.58

22. MOJE ZLATO (T. Huljić-V. Huljić/P. Grašo- T. Huljić /D. Vasić/P. Grašo) PETAR GRAŠO 4.30

Ostavite komentar

Polja označena s zvjezdicom (*) su obvezna.

SF058 pokrovitelji web